torba luna bag joga yoga bawełna do ćwiczeń

Torba, która zmieści wszystkie rzeczy niezbędne do ćwiczeń? Wygodna torba na matę, z którą możesz iść na trening, ale także na spotkanie z przyjaciółkami. Oto nasza LUNA. 

Długo szukałyśmy odpowiedniej torby do jogi. Bardzo zależało nam na tym, aby poza prostym i minimalistycznym wyglądem torba posiadała wygodne miejsce na matę oraz na strój do ćwiczeń, kosmetyki, wodę. Takie niezbędne podręczne rzeczy, które zawsze ze sobą bierzemy. Koniecznie z zapinaną na zamek wewnętrzną kosmetyczką, którą w razie potrzeby można używać jako samodzielną torebkę.

Pierwsze szkice torby LUNA powstały ponad rok temu. Później uszyłyśmy sample, które następnie testowałyśmy w naszym zespole. Powoli torba LUNA nabierała końcowych kształtów. I kolorów 😉 Finalnie powstała w trzech wersjach kolorystycznych: Black, Lavender oraz Lime – dopasowanych do kolorów całej naszej kolekcji WIOSNA/LATO22.

Podoba Wam się?

My jesteśmy nią zachwycone!

Torba LUNA uszyta jest w 100% z bawełny. Posiada wewnętrzną kieszonkę na metalowy zamek, którą w razie potrzeby można odpiąć i używać samodzielnie. Torba LUNA to minimalistyczny design i wygoda – niezależnie od tego, czy praktykujesz jogę czy idziesz na zajęcia fitness.

torba luna bag joga yoga bawełna do ćwiczeń
torba luna bag joga yoga bawełna do ćwiczeń
TORBA LUNA do jogi i ćwiczeń 100% bawełna
torba luna bag joga yoga bawełna do ćwiczeń
Menu