Już dzisiaj zapraszamy Was na wiosenne przebudzenie:    medytacja + joga

Pierwszy dzień wiosny to dobra okazja do powitania tego, co nowe wkracza w nasze życie. Podlegając naturalnym cyklom przemian żegnamy zimne poranki i ciemne dni i otwieramy się na nowe, kwitnące, odradzające się wiosną życie. Z tej okazji chcemy zaprosić Was na wspólną wieczorną praktykę, która powstała przy współpracy z PortalemYogi.

Nasze spotkanie rozpoczniemy spokojną medytacją, którą poprowadzi Magda Bałdys, dobrze znana z PORTALU YOGI.
Następnie nasza ambasadorka Alicja Sobczak poprowadzi relaksującą jogę, wprowadzającą nas w nowy, wiosenny czas.

Spotkajmy się dzisiaj na naszym instagramie @lemissofficial

Magdalena jest nauczycielką w PortalYogi, dla której świadoma, ukierunkowana praktyka pojawiła się z wewnętrznej potrzeby -pomaga zrównoważyć różne strony charakteru, uczy dostrzegać i pokonywać swoje słabości oraz panować nad emocjami.

Alicja jogą zajmuje się od wielu lat. Rozpoczynała od metody B.K.S. Iyengara, następnie jej pasją stała się Vinyasa yoga, ukorzeniona w praktyce Astanga Yogi. Jej zdaniem prawdziwa joga obiera sobie za podstawę ciało i przekształca je, tak by było zdrowe i silne. Praktyka uważności ukierunkowanej na oddech pozwala na świadome rozciąganie ciała i budowanie siły. W takim ciele bowiem może rozpocząć się praca nad emocjami, zmysłami i umysłem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia największego studia jogi online PortalYogi.

Studio PortalYogi to ponad 400 sesji jogi i medytacji z 50 najlepszymi nauczycielami w Polsce. Znajdziesz u nas różnorodne zajęcia – od pre-początkujących, po zaawansowane.

Z kodem LEMISS, do środy 23.03, możecie uzyskać bezpłatny miesięczny dostęp dostęp do wszystkich treści znajdujących się na PortaluYogi.

Dodatkowo do północy 21.03 z kodem PRZEBUDZENIE wszystkie produkty Lemiss możecie zakupić z 15% rabatem.

Spotkajmy się dzisiaj wieczorem na wspólnej wiosennej praktyce.

Menu