Lemiss– nasza marka założona przez dwie girlboss- Julię Wieniawę i Romę Janotę, zaczęłyśmy współpracę z marką Westwing. Naszą kolekcję ubrań przez tydzień- od 17 do 23 maja 2021r możecie kupić również na ich stronie.

Nasza filozofia to #bodypositive i #ecofriendly. Marka stworzona przez kobiety- kobietom, w poszukiwaniu harmonii w codzienności, troski o zdrowie, kształtowaniu świadomości, aktywnym trybie życia i brania życia we własne ręce.

Dbamy o naszą planetę i jesteśmy #ecofriendly. Staramy się, żeby większość naszych ubrań pochodziła z recyklingu, posiadamy też ekologiczne certyfikaty. Wszystkie nasze produkty szyjemy dla Was w Polsce. Świadome, zrównoważone i etyczne podejście do produkcji to dla nas podstawa.

Naszą inspiracją jest poszukiwanie bliskości z naturą. To w niej odnajdujemy moc inspiracji do tworzenia niepowtarzalnych rzeczy. Tworzymy ubrania, które sprawdzą się nie tylko na łonie natury, ale także w mieście. Chcemy, żeby nasze topy, legginsy, bluzy i longsleeve’y pasowały nie tylko na ćwiczenia, ale także jako elementy codziennego looku.

Koniecznie sprawdź naszą kampanię na Westwing.

To dopiero początek naszej przygody. Mamy dużo ciekawych planów i pomysłów.

Stay tuned! Be on the wave!

Menu