Niedawno organizując konkurs na kanale instagramowym @lemissofficial zapytałyśmy Was czym jest dla Was Self Care?

Dostałyśmy od Was masę inspirujących odpowiedzi, które są motywacją do wzajemnej pracy nad sobą, nie tylko pod względem fizycznym, ale także duchowym. My #Lemissgirls uwielbiamy wspierać Was w drodze do samorozwoju i samoakceptacji.

Self care to troska, opieka i świadoma miłość do samej siebie, skupianie i przekierowywanie energii na to, co dla nas najlepsze. Self care to także słuchanie siebie i swoich potrzeb. Czasem mała rzecz zrobiona w zgodzie ze sobą, pomaga poprawić samopoczucie i w pielęgnować wewnętrzną harmonię.

Seria koszulek Lemiss z kolekcji Blooming Vibes powstała we współpracy z grafikiem @grzegorz_polański (koniecznie odwiedźcie jego profil na Instagramie). Printy na koszulkach to inspirujące hasła, skierowane do nas- Kobiet. Każda koszulka jest inna i przekazuje odmienne hasło, które jest motywacją do codziennego pielęgnowania swojego ciała i duszy. Koszulki z serii Blooming Vibes zaprojektowałyśmy w trzech odmiennych tonacjach, tak by każda z Was mogła mieć koszulkę, w której czuje się najlepiej:

Blooming Vibes Green 

Blooming Vibes Blue

Blooming Vibes Deep Graphite 

Na instagramowym kanale @lemissofficial prowadzimy również serię Self care, gdzie zachęcamy kobiety do medytacji, praktyki yogi, a także udostępniamy hasła afirmacji i wzajemnej motywacji. W wyróżnionych relacjach „SELF CARE” znajdziecie sprawdzone przepisy na peelingi i maseczki zero waste, które są przygotowywane przy użyciu tylko naturalnych składników. Zapewniają świetne odżywienie i relaks dla naszej skóry!

SELF CARE is sexy! Zadbaj o siebie!

Menu