Ritual Candles, odkryj nasze nowe świece zapachowe sprzyjające praktyce jogi i medytacji z Lemiss.

Kolekcja świec zapachowych Ritual Candles wprowadzi się w nastrój ukojenia, uspokoi Twoje myśli i nada Twojemu wnętrzu pięknego zapachu.

Oczyszczając dom płomieniem świecy, powietrze staje się bardziej przejrzyste lżejsze i przez co czujesz się w swoim otoczeniu przyjemnie i zdrowiej. Światło świec rozjaśniają pomieszczenia, wypełniają je harmonią i spokojem. Dobrze dobrane zapachy świec uszczęśliwią Cię, napełnią Cię miłością i zaufaniem. Płomień oczyści Cię i Twoje pole energetyczne.

Kolekcja trzech świec zapachowych zostały skomponowane w taki sposób, by poczuć niezwykłą woń magicznego zapachu Lemiss Ritual Candles. Nasze świece są idealnie do palenia podczas praktyki jogi i medytacji, a także do nadania niezwykłego charakteru i zapachu swojego wnętrza.

W naszym zestawie dostępne są trzy zapachy:

Czy zastanawiałaś się kiedyś jaką moc mają zapachowe świece?

Dlaczego wpatrywanie się w płonący płomień świecy uspokaja i pozwala oderwać się na chwile oderwać się od codziennych myśli?

Wpatrując się w płomień świecy wprowadzasz swoje ciało i duszę w stan medytacji. Prosta metoda medytacji, jaką jest Tratak wykonywana w regularnych ostępach czasu uspokoi twój umysł, poprawi zdolność koncentracji, polepszy pamięć oraz przeniesie Cię na wyższe poziomy świadomości. Dodatkowo pomoże Ci rozwijać dar intuicji.

Tratak to metoda medytacyjna wywodząca się z Indii, która uspokaja umysł, wpływa pozytywnie na poczucie zaufania do siebie i innych ludzi, dodaje odwagi w trudnych sytuacjach, ponieważ otwiera nas na głos intuicji. Słysząc swoją intuicję, czujemy się bezpieczni i silni. Ta praktyka otworzy Twój umysł i poprawi wzrok.

Płomień, który emituję energię światła trafia do płatów mózgu poprzez gałki oczne. Poprawia funkcjonowanie szyszynki przez wywoływanie bodźców świetlnych. Szyszynka wydziela melatoninę,  która pozytywnie wpływa na nasz sen, odpręża i wprowadza w uczucie zadowolenia.

Jak medytować płomieniem świecy?

 1. Znajdź spokojne, czyste i miłe pomieszczenie.
 2. Załóż na siebie ubrania, w których czujesz się wygodnie i komfortowo.
 3. Usiądź na podłodze lub krześle, wyprostuj kręgosłup.
 4. Oddychaj głębokimi i spokojnymi ruchami.
 5. Skup swój wzrok na płomieniu i postaraj się nie mrugać, tak długo jak możesz.
 6. Zrelaksuj swoje oczy.
 7. Staraj się nie wykonywać żadnych ruchów,.
 8. Skup się na pozytywnych emocjach, myśl o pozytywnych aspektach i swoich marzeniach.
 9. Staraj się oddalać od siebie złe emocje.
 10. Kiedy poczujesz, że twoje oczy wypełniają łzy- zamknij je. Jest to znak oczyszczenia złych emocji.
 11. Skieruj swój wzrok na wysokości czoła, na przestrzenie między barwami.
 12. Powinnaś odczuć wewnętrzny spokój. Staraj się napełnić całe swoje ciało spokojną energią.
 13. Otwórz oczy i nie patrz już na świecę, skup swój wzrok na rośliny i kolorowe elementy patrz w przestań między różnymi elementami.
 14. Praktyka nie powinna przekraczać 10 minut dziennie.

Enjoy your meditation!

Menu