Na złożenie oświadczenia o zwrocie zakupionego towaru w naszym sklepie online masz 14 dni od daty otrzymania paczki ze swoim zamówieniem.
Pobierz i wypełnij formularz zwrotu (tutaj), a następnie prześlij nam zdjęcie/skan na adres mailowy halo@lemiss.eu, aby usprawnić proces zwrotu dołącz oryginał do paczki ze zwrotem. Zwracany produkt powinien dotrzeć do nas maksymalnie w ciągu 14 dni od daty przesłania do nas oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Paczkę ze zwracanym produktem należy odesłać na adres: 

Storeit/Lemiss ul. Łąkowa 7b 90-562 Łódź

Numer telefonu dla kuriera, który należy podać w liście przewozowym nadając paczkę do nas: +48 517 943 455

Preferowana forma zwrotu to przesyłka kurierska. Nie ma możliwości osobistego zwrotu zakupionych produktów.

Koszt wysyłki leży po stronie Klientki/Klienta. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Przypominamy, że zgodnie z §5 ust. 7, który stanowi powtórzenie art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta, ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Dlatego prosimy o mierzenie towarów z zachowaniem ostrożności i w sposób, który zapobiegał będzie zniszczeniu towarów, w tym ich ubrudzeniu, rozerwaniu czy pofarbowaniu. Jeśli towary zwrócone będą zniszczone w stopniu zmniejszającym ich wartość zmuszeni będziemy do obciążenia Cię kwotą, o którą wartość zostanie zmniejszona.

Menu